Hakkımızda

REFLEKSOLOJİ & BEN

Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde 7 yıllık çalışma hayatımda engelli çocuklarımıza refleksoloji uygulamasının faydalı oldugu gördüm.

Bunun üzerine …..

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ve Türkiye’de masaj eğitimi vermeye yetkilendirilmiş ilk “Özel Mesleki Eğitim Kuruluşu”olan masaj okulu ( Prof.Dr.Ahmet Hamdi TURGUT Türkiye Masaj Enstitüsü ) 608 saatlik anatomi,Fizyoloji,deontoloji,İlk yardım, Kinesiyoloji eğitimi sonrasaı Sertifika ve lisans almaya hak kazandım. Bu eğitimlerin yanı sıra shiatsu, thai, klasik, spor ve taş terapi masajı eğitimlerini tamamladım.

29/02/2012 yılında sertifikamı aldıktan sonra zihinsel ve bedensel engelli yetişkin ve çocuklarda refleksoloji uygulamaya başladım. Bu alanla ilgili tüm seminer ve kurslara katıldım. En kısa zamanda yurt dışındaki seminer ve kurslara katılmak için projeler geliştirmekteyim.

SAYGILARIMLA…

Dilek BOZTEPE

Uzm.Klinik Refleksolog

 

YORUMLARINIZ

 1. Şenol Gül on 3 Aralık 2016 at 10:26 said:

  Dilek hamfendiyi sol kulak çınlamam,tendon yırtıklarım ve iltihaplı eklem romatizmamın olduğu dönemde tanıdım. Yaptığı refleksoloji terapisi sonucu bu rahatsızlıklardan kurtulmuş belirli bir güvenle sağlığıma kavuştum bu anlamda emeği geçen Dilek hamfendiye mutesekkürlerimi iletirim.

 2. BELGİN on 15 Şubat 2015 at 20:16 said:

  Dilek ile İyiki tanimisim iyiki hayatima girmissin benim bi cok rahatsizligim vardi henuz 5 seans almama ragmen kendimi cok daha iyi ve pozitif hissediyorum mide ve bagirsak yonunden daha rahatim bel ve boyun fitigim var bunlarinda duzeleceginden eminim Dilek hn isini severek yapan nadir insanlardan .inanmak basarmanin yarisi mucize gibi parmaklari var cok tesekkurler ….

 3. Nejla Yılmaz on 9 Şubat 2015 at 10:20 said:

  Sizin mesleğinizi duyguğumda yararlı olabileceğini düşünmemiştim. Sizi tanıdıktan sonra sorunlarım çözüldü. Size teşekkür edrim dilek hanım..

 4. ümit on 3 Şubat 2015 at 10:26 said:

  Size refleksoloji sektöründe işinizi çok iyi yaptığınız için teşekkür ederiz.

 5. Elif Güngör on 10 Ocak 2015 at 14:20 said:

  Merhabalar,benim kızım 9 yaşında ve yürüme ve konuşma bozukluğu var ve kabızlık sorunu vardı.dilek hanımı internetten araştırıp buldum.haftada bir gün fizik tedavi,2 günde refleksoloji alıyoruz.tedavinin daha başlarındayız fakat gelişmeyi şimdiden görmeye başladık.kendisine çok minnettarım.kızım kelime üretmeye başladı ve konuşmasında gelişme gördük.çok sağolun dilek hanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir