İletişim

Adres Bilgilerimiz

Merkez:  BİZ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

Yakuplu Mah. 65. Sokak No:31    Beylikdüzü – İSTANBUL

GSM Tel  :  0533 268 46 11

Merkez    :  0212 694 79 76

Şube :     DERYA EL AYAK BAKIM MERKEZİ

Bahçeşehir 2.Kısım Mh. Avni Akyol Bulvarı Loca

B Blok NO : 3  ( Acil Yan ı)                      Başakşehir– İSTANBUL

GSM Tel  :   0534 364 17 83

YORUMLARINIZ

 1. Mehmet Celik on 8 Ocak 2019 at 12:58 said:

  Anksiyete ve Uyku problemlerime çare ararken geçtiğimiz Ağustos ayında Dilek hanım ile irtibata geçtim. Kendisini internetten alterantif tedavi yöntemlerini araken buldum. Refleksolojinin sinirsel rahatsızlıklara iyi geldiğine dair birçok yazı okumuştum. O ana kadar pek çok yöntemi denemiştim fakat uyku sorunlarımı bir türlü yoluna koyamamıştım. Yaklaşık iki yıldır çeşitli psikiaytri ilaçları kullanmıştım ve bu ilaçlardan almadan uykuya dalmam mümkün olmuyordu. Dilek hanımla ilk telefon görüşmesinin ardından seanslara karar verdik ve bir an evvel başladık. Öncelikle her seansın ardından bir rahatlama ve dinginlik hissi yaşamıştım. 9. seansa kadar klasik rahatlama hissi dışında herhangi bir iyileşme emaresi ortaya çıkmamıştı fakat 9. seanstan sonra ciddi değişimleri hissetmeye başladım. Hatta bu süreçte Dilek hanımla nerdeyse tedaviyi sonlandırmaya karar veriyorduk. Tabi bu süreçte Xanax ve Cipralex adlı ilaçları düzenli olarak kullanıyordum. İstikrarlı bir şekilde seanslara devam ederek her iki ilacı da bıraktım. Bu ilaçları kullanan herkesin malumu olduğu üzere bir anda bırakılacak ilaçlar değildir bunlar. Ben şu an 30 seansı tamamladım. Tabi bu süreçte ilaçları bırakırken Magnezyum Triptofan vs. gibi doğal desteklerden faydalandım ve beslenmeme de dikkat ettim. Dikkat etmediğim tek nokta Dilek ablanın bol su içme tavsiyesiydi. Onu da yapsam muhtemelen daha iyi olurdu. Şu anda uykularım eskiye nazaran daha iyi ve ilaçları kullanmıyorum. Tekrardan vurgulamak istediğim burada yazdıklarımın kendi tecrübelerim olduğudur. Refleksoloji tedavisi bir süreçtir. Bazıları bu uygulamanın etkilerini çok daha çabuk görebilmektedir. Tedavi sürecinde bazan ilginç şeyler de olabiliyor. Örneğin bir seansta sol kulağımın içinde ufak bir titreme olmuş idi. O anda Dilek hanımın sağ elimin küçük parmağının üst kısmına refleksoloji uyguluyor olması tesadüf değildi. Zaten Refleksoloji mantığı El ve Ayaklardan vücudun çeşitli bölgelerine uzanan sinirlerin o bölgeyi uyarması ve tedavi etmesi mantığı üzerine kuruludur. Dilek hanım refleksoloji ve medikal masajla ilgili birçok eğitime katılmış sertifikalar almış ve bu uygulamayı hakkıyla yapan hastasıyla iletişimi mükemmel olan bir refleksologtur. Refleksolojiyi Dilek hanımla tanıdım. Fakat birgün tamamı uzakdoğuluların refleksoloji hizmeti verdiği meşhur bir yere deneme amacıyla gittiğimde aradaki farkı görme imkanım oldu. Refleksoloji diye yapılan ayak masajın Dilek hanımın uyguladığı masajla kıyas edilemeyeceğini bizzat gördüm. Tekrardan burada kendi tecrübelerimi ifade ettiğimi vurgulamak isterim. Herkesin farklı tecrübeleri olabileceği muhakkaktır. Son olarak, şunu gönül rahatlığıyla ifade edebilirim ki eğer refleksoloji tedavisine karar verdiyseniz, Dilek hanım hem hastasıyla iletişimi hem insaniyeti ve de herşeyden önemlisi mesleğine saygısı ve ehliyeti açısından kesinlikle doğru kişidir.

 2. Nergiz on 16 Aralık 2018 at 23:28 said:

  Nergiz arslan ben dilek hanımı kız kardeşim aracılığıyla tanıdım ağrımayan yerim yoktu baş (migren)ağrısı inanılmazdı kabızlık bel ve boyun fıtığı piskolojik sorunlar daha çok şey karın şişkinliği yıllarca tedavi gördüm ama sonu yok ama dilek hanımla tanıştıktan sonra 3. Seanstan sonra önce baş ağrısı diye birşey kalmadı sonra pskolojim inanılmaz düzeldi 6cı seansım şuan çok şükür çok iyiyim ellerin dert görmesin öncelikle tüm samimiyetimle karşılanan yüreğinin güzelliği tedavi sürecinde içtenlikle sohbetin için çok ama çok teşekkür ediyorum rabbim ne dileğin varsa versin şifalı ellerin dert görmesin dilek boztepe allaha emenet ol herşey gönlünce olsun

 3. Nazım on 15 Mart 2018 at 06:31 said:

  Herkese Merhaba, 10 yıldan beri migren
  ağrısı çekiyorum ve denemediğim tedavi yöntemi kalmadı. Dilek hanıma şükran borçluyum, gerçekten de yaptığı reflexoloji tedavi 10 seansta %90 oranında ağrılarım gitti. Herkese Dilek Hanım’ın şifalı elini tavsiye ederim.

 4. Busra on 18 Kasım 2016 at 21:22 said:

  Bel fıtıgım ve bagrsaklarm dan buyuk sıkıntım vardı.Refloksoljıyı yaptrdgmdan berı cok sukur ıkısıde ıyı bnm 6.seansm bıttı ama daha 2. Seanstan sora farkı anlayabılıyosnz. Kardeslerm ve annem de cok memnunlar sıddetle herkeze tavsıye edıyrm.Saglıklı her ınsan bıle muhakkak yaptırmalı.Hem fızıksel hem psıkolojık olarak ıyı gelıyo ozellıklede dılek hanımın ustune tanımam ısını gercekten askla yapıyo ellerın dert gormesın?Hersey ıcın tskkurler?

 5. BASTIR ABİ BASTIR on 25 Şubat 2015 at 00:00 said:

  ÇOK UZUN ZAMANDIR CİNSEL İSTEKSİZLİK SERTŞELMESERTLEŞME SORUNUM VARDI 48 YAŞINDA EVLİ BİR ADAM İÇİN BU NE KADAR ACI VERİCİ BİR OLAY YAŞAYAN BİLİR ANLATILMAZ EŞİMLE BERABER HAYATIMIZ ZİNDAN OLMUŞTU O İLİŞKİYE GİRDİĞİMİZ GECE SAATLERCE UĞRAŞI VARDI VE SONUÇ O YOK HİÇ BİR UYANIŞ YOK BENİM O ANKİ SERT TUTUMUM STRESİM İSTEM DIŞI HAREKETLERİMİ HATIRLAMAK İSTEMİYORUM BİR TANIDIK VASITASIYLA DİLEK REFLEKS SOLOJİ MERKEZİ TAVSİYE EDİLDİ İŞTE RABBİM YOLUMU AÇTI YOL GÖSTERDİ ŞÜKÜRLER OLSUN YARADANIMA EVEEEEEET 9 SEANSTA ESKİ CİNSEL GÜCÜME KAVUŞTUM ALLAHIMA BİN ŞÜKÜR EŞİMLE ÇOOOK RAHATLADIK HUZUR GELDİ YUVAMIZA DİLEK HANIMA SONSUZ EN DERİN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ EŞİM VE BEN KENDISINE DAİM DAİMA HAYIR DUALARIMIZI ENGİN SEVGİLERİMİZİ SUNAR HAKKU TEALA DİLEK HANIMIN ELLERİNE SAĞLIK AFİYET VERMESİNİ TEMENNİ EDERİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir